A oto skład naszego zespołu

Joanna (wokal) – pisać by można było o niej wiele. Obdarzona ciepłym i miłym głosem, dobrze brzmiącym w każdym repertuarze, urodziła się zapewne ze śpiewem na ustach. W zespole dba o uśmiech, dobrą atmosferę oraz odpowiednią prezencje zespołu.

Michał (klawisze, akordeon, saksofon) - osoba dla której wszystko musi brzmieć i wyglądać idealnie. Już od ponad dziesięciu lat wspólnie z Asią zdobywa doświadczenie sceniczne. Rzadko kiedy można zobaczyć go uśmiechniętego, ale to tylko dlatego, że to co robi traktuje bardzo poważnie. W zespole odpowiada za brzmienie oraz dobrą zabawę gości. Przez kolegów nazywany w zespole szeryfem.

Krzysztof (gitara) – z instrumentem nie rozstaje się nawet na moment. Absolwent szkoły muzycznej II stopnia w klasie gitary. Na codzień również zajmuje się muzyką zawodowo, uczy gry klasycznej oraz rozrywkowej w szkołach muzycznych I stopnia oraz prywatnie.

Kamil (klawisze, wokal) – sam nawet nie pamięta od jak dawna gra na instrumentach klawiszowych. Swoje pierwsze klawisze miał wcześniej niż rower. Rzemiosła uczył się od starszych kolegów po fachu, od których uzyskał wiele praktycznych, a przede wszystkim cennych wskazówek. Jak sam mówi, grywał z wieloma, ale został z najlepszymi. W zespole odpowiada za dobór jak najciekawszego repertuaru. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem zajęć z rytmiki oraz umuzykalnienia w okolicznych przedszkolach i szkołach.

Poprawny CSS! stat4u
Na stronie jest obecnie , a odwiedziło nas już
Copyright © Zespół AVANS 2013